Choď na obsah Choď na menu
 


Akosi to nejde...

3. 5. 2012

sa-logo.jpgAko ste si isto všimli, posledné dni tu toho veľa nepribudlo. Vec sa má tak, že do písania listov sa mi akosi vôbec nechce, a síce mám fotky a SASE-čky doma pripravené. Dôvodom je aj to, že si momentálne peniaze sporím na iné veci a ako sa poznám- ak sa raz zažeriem do posielania listov, ťažko sám seba zastavím :D. Plánované VV pokusy taktiež nejdú podľa plánov, čiže prichádza na mňa akási stagnácia. Navyše toho veľa nechodí a najbližšie čakám niečo až na ďalší týždeň (ak to vyjde, tak to bude skvelý Harry Potter úspech, ale zatiaľ nie je nič isté a preto sa k tomu nebudem vopred vyjadrovať, aby som to nezahovoril :) ). Ospravedlňujem sa aj za zanedbávanie SB-čiek, ale fakticky na to akosi nie je čas. Dúfam tak, že sa dá všetko čo najskôr do poriadku :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(roman, 3. 5. 2012 13:18)

To aj ja pretože keď skolabuješ ty tak potom my máme čo robiť? Ty si ako veľký otec autogramov na slovensko-česku :D.

Re: ...

(admin, 3. 5. 2012 16:32)

Ou, tak to je už čo za titul? :D :D Ale nie, určite si myslím, že je tu tých "otcov" a "matiek" (stále sa nad tým pousmievam :D) väčších ako ja, ale strašne ďakujem za tak skvelý kompliment :)

Re: Re: ...

(roman, 3. 5. 2012 18:11)

Seamus, vždy sa pozastavujem nad tvojou skromnosťou... Niet divu že takí dobrí človek má toľko autogramov :D Musím byť lepší...

Re: Re: Re: ...

(admin, 3. 5. 2012 18:24)

To nie je skromnosť, to je fakt :)
Ono, proste ide o to, z akého uhlu sa na to pozeráš- niekomu, kto má záľubu v zbieraní podobného druhu podpisov ako ja (napr. Harry Potter) sa môže zdať moja zbierka ktovieako úchvatná, ale pre tých, ktorí sotva poznajú pojem "HP" to už tak nepripadá. Niekto zas môže vynikať v inej oblasti podpisov a pod. ...a preto tá skromnosť z mojej strany :)
I tak veľmi ďakujem :)