Choď na obsah Choď na menu
 


EMMA WATSON!!!

30. 1. 2012

emma-watson.jpgDýchať, dýchať, dýchať... dorazenie na totálku!!! Podľa mojej mamy som zrelý na psychiatriu prihliadajúc na to, ako momentálne vyvádzam :D. Plná, plnočizná schránka, akú sme už dlhú dobu nemali, samé letáky, volebné povolenia a medzi nimi A4-ková obálka s najúžasejším obsahom, aký si viem predstaviť. Emma Watson!!! Prvý úspech roku 2012 a lepšie sa to ani začať nemohlo :D. Ja viem, podpis som už od nej istú dobu mal, avšak toto je niečo naprosto iné. Keď som posielal list, nemal som žiadnu šajnu o tom, ako to môže dopadnúť, keďže dopadnúť to mohlo všelijako. Ale toto...NEUVERITEĽNÉ!!! Možno si niektorí z vás vravia, že som poriadný "hamoun", avšak mať Emmin podpis na konečne kvalitnej a veľkej fotke bolo niečo, po čom som túžil celé roky. Navyše, k tomu tá kresba- totižto, niektorí z vás si možno pamätajú môj úspešný ťah na jednu z VV adries na natáčanie Darov Smrti, z ktorej sa mi okrem iného podarilo získať aj moju kresbu podpísanú Emmou. Problém bol však v tom, že (pravdepodobne mojím písmom) ju venovala Janusovi, čo ma trochu trápilo a snažil som sa o "nápravu" cez jej asistentku Ellie Martin Sperry. Tá prisľúbila, že kresbu Emme odovzdá na opravu, tak som jej ju poslal a už som sa jej ani nedočkal :(. Našťastie som mal v počítači oskenovanú kópiu, ktorú som tentokrát priložil k fotografiám a Emma bola natoľko skvelá, že mi napísala presne rovnaké venovanie, ako to urobila poslednýkrát :)- no nemiluj ju :D.
   Ľudia, sám sa neviem vyjadriť, čo teraz pociťujem- po všetkých tých rokoch snaženia- cez natáčania (Perks of Beiing..), domáce adresy a neviem čo ešte, sa mi to konečne podarilo. Preto patrí moja obrovitánska, ale obrovitánska vďaka človeku, ktorý mi s tým pomohol. Viem, že si toto ťažko prečíta v slovenčine, ale moja správa pre neho/ňu bude plná vďaky za splnenie jedného z mojich snov...Inak, prekvapila ma malá zmena jej podpisu, predovšetkým "E"-čka.
PS: Toto nie je ten ten podpis, o ktorom som písal nižšie v príspevku :D

-----------------------------------------------------------------------------
Poslané
: 16.11.2011- list, 2 foto, spiatočná obálka, kópia kresby
Prijaté: 30.1.2012
-------------------------------------------------------------------

Získané cez jej príbuzného/príbuznú, čiže prosím, nežiadajte ma o jeho/jej adresu.
Ďakujem.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Aww

(Eni SB, 30. 1. 2012 14:24)

Tak tady někdo právě zezelenal závistí...:D Nee, moc moc Ti to přeju a jsem nadšena i za Tebe. Naprosto bombastický úspěch a krásný začátek autogramového roku! Gratulace!!!

Re: Aww

(admin, 30. 1. 2012 14:28)

Ďakujem pekne :) No, bál som sa, že tento rok bude v rámci podpisov o ničom, keďže celý január nič, ale tak to najlepšie prichádza na koniec :)
Ešte raz ďakujem :)