Choď na obsah Choď na menu
 


Odpoveď od Julii Maxwell a Jenny G Stewart

21. 1. 2012

julia.jpgEšte že máme ten Facebook :D. Kto totiž navštevuje moje stránky pravidelne, ten vie, že sa zvyčajne informujem u samotných hercov ohľadom správnosti adries či doručenia a prinajlepšom to skončí aj samotným priateľstvom na Facebooku :). Keďže mi v hlave vŕtali dve osoby, od ktorých mi dlho nič nechodilo, pokúsil som sa ich preto kontaktovať aspoň cez Facebook. Hneď z rána mi odpísala Julia Maxwell, známa hlavne ako Eve (Mother of All) zo seriálu Supernatural:

Ahoj. Asi to bola moja vina, že si nedostal nič späť. Ak by ti to nevadilo, tak mi môžeš napísať tvoju adresu sem na Facebook a napíšem ti čo najskôr, ako to bude možné. Alebo mi môžeš napísať ešte raz na adresu, ktorú si napísal vyššie. Vďaka Jakub.

Keďže nie som zástancom takýchto internetových žiadostí, rozhodol som sa jej napísať list znovu a dúfam, že jej tentokrát dôjde.
   Hneď na to sa mi ozvala Jenny G Stewart z filmu Halloween, ktorá mi popri správe poslala aj žiadosť o priateľstvo :) :

Áno, tá adresa stále platí pre mňa. (pýtal som sa jej na adresu, na ktorú som jej posielal list po prvýkrát, odkiaľ mi ale napísali email, že môj list nedostali). Čokoľvek mi pošleš, veľmi rada podpíšem. Mám taktiež headshoty, ktoré by som ti mohla tiež podpísať.

A tak mám ďalšie písanie listov zabezpečené :D.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

x)

(Ebi, 21. 1. 2012 8:54)

Je skvělé jak jsou někteří herci milý.

Re: x)

(admin, 21. 1. 2012 11:26)

Presne toto :) Niekedy sa normálne až čudujem, že sú ochotní takto komunikovať :) Síce sú to zvyčajne tí menej známi, avšak ja nevidím a nerobím žiadne rozdiely medzi nimi a "celebritami" :)

x)

(Ebi, 21. 1. 2012 8:54)

oprava: milí