Choď na obsah Choď na menu
 


Top 5 2011

30. 12. 2011

obalka.jpgŠtatisticky bola prvá polovica tohto roka omnoho, ale omnoho úspešnejšia ako táto druhá, čo sa týka mojich autogramov. Počas roka sa mi ale podarilo získať pár vysnených kúskov, pár veľkých prekvapení a môžem skonštatovať, že som vcelku spokojný. Tu je mojich naj 5 :

 

Tuesday Knight
Poslať jednu jedinú fotku na podpísanie a dostať navyše ďalších 5 sa nevidí každý deň. U Tuesday to bolo na druhý pokus, keďže pri prvom som dostal nie príliš lichotivú odpoveď od supervisorky firmy, kde som jej list prvýkrát poslal. Akokoľvek, Tuesday je nesmierne skvelá žena- neustále sme v kontakte cez facebook a dokonca ma potešila pekným odkazom na mojej nástenke ohľadom maľby, ktorú som jej poslal.

Tomas Alf Larsen
Môj pravdepodobne najlepší a najobľúbenejší úspech vôbec. Tak, ako s Tuesday, aj s Tomasom som stále v kontakte (po tom, ako ma on sám požiadal o priateľstvo). Avšak to, čo som od neho dostal, som nečakal ani v najdivších snoch. Všetky fotky podpísané, kresba s najoriginálnejším venovaním a 4-stranový list. Perfektný chlapík, s ktorým sa dá písať očomkoľvek a podľa mňa úžasný herec, ktorý má pred sebou sľubnú kariéru.

David Henrie
Tak toto bol šok roka 2011. Dovtedy žiaden úspech cez poštu a bol som tak nesmierne poctený sa zaradiť ako prvý, kto mohol takto získať jeho podpis. Za to všetko môžem vďačiť hlavne jeho manažérovi Chrisovi Rossovi

Hilary Duff
Najkrajší darček, aký som si mohol priať. Po rokoch neunavného skúšania sa mi to tento rok konečne podarilo a ďalšie meno z "Most wanted" rebríčku som si mohol vyškrtnúť.

Evangeline Lilly
Rovnako veľké prekvapenie ma čakalo v podobe Evangelininho podpisu. Po neúspechov cez Lost adresu som už nedúfal v to, že by sa ešte nejaká šanca vyskytla, ale prišiel Hobbit a čo viem, tak tá adresa je aj na ďalej nesmierne nápomocná a úspešná.

A aká by bola vaša TOP 5? :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

KRÁSA!

(Autogramy-sabi, 2. 1. 2012 11:03)

Tento rok se ti opravdu vydařil. Samé krásné úlovky! :) Gratuluju! U mě je na 1. místě určitě Daniel Radcliffe, pak Alan Rickman.. Ale chtěla bych taky získat tu Helenu :D Je to s ní těžké.. Škoda, že neodepisuje přes soukromou adresu.. :( A ta Hilary! Závidím ti ji. :D A David Henrie, Evangeline,Tuesday a Tomas .. bomba! Gratuluju moc ještě jednou. :)

Re: KRÁSA!

(admin, 2. 1. 2012 11:18)

Obrovitánska vďaka, veľmi si to cením :) No, tak uvidíme, ako to bude s tou Helenou, i keď ani ja nedávam nejaké veľké šance v rámci tej súkromnej adresy :( Ako tak čítam, tak práve Dan aj Alan sú u mnohých číslo 1 :)

Top 5

(Moni, 1. 1. 2012 16:30)

Tý jo, Evangeline Lilly mám taky ráda, pořád jsem nevěděla jestli jí napsat přes natáčení až jsem to nakonec promeškala.... No moje Top 5 je asi Alan Rickman, Daniel Radcliffe, Helena Bonham Carter, Tomáš Klus a Jan Marek...

Re: Top 5

(admin, 1. 1. 2012 18:41)

Ono..nie som si istý, ale zdá sa mi, že Evangeline ešte stále odpisuje zo Zélandu, keďže som 2 dni dozadu videl úspech, asi na fanmaili..Skús sa pozrieť a keď tak, tak skús aj poslať- možno by to vyšlo :)
S tou Helenou ma čoraz viac a viac znervózňujete- všetci ju majú, len ja stále nič :D :D :D

superstarkonvickova.blog.cz

(Ebi Guetta, 31. 12. 2011 12:38)

1. Juliette Binoche
2. Daniel Radcliffe
3. Brad Pitt
4. Hilary Duff
5. Ozzy Osbourne
6. 3 Spice Girls :)

Nechceš spřátelit blog?

Re: superstarkonvickova.blog.cz

(admin, 31. 12. 2011 12:49)

S tou Hilary sa nám to vydarilo :) Inak, Brad Pitt, to bola docela veľká pecka :D
Jasné, veľmi rád, idem si ťa hneď pridať :)

Pecky! :)

(Eni SB, 31. 12. 2011 10:24)

Jsem ráda, že se Ti povedlo získat takové pecky. U mně to bylo krapet horší ale taky si nemůžu moc stěžovat. Konečně se mi povedlo získat Dana Radcliffa, což mi udělalo radost největší. Potom si taky moc vážím podpisu Heleny Bonham Carter, Stanislava Ianevského, Václava Havla a na konec nesmím zapomenout zmínit Usaina Bolta, kterého se mi konečně podařilo získat osobně. To byl asi jeden z mých NEJ úspěchů :)

Re: Pecky! :)

(admin, 31. 12. 2011 11:24)

Tak tú Helenu ti neskutočne závidím, u mňa toľko štastia nebolo :D Pomaly rozmýšľam, že si ju radšej asi odniekadiaľ kúpim.. Noo, tak s Danom to vyšlo tento rok skvelo a som rád, že sa (takmer) všetkým podarilo od neho dostať fotku :)