Choď na obsah Choď na menu
 


TOP želaných 7

3. 1. 2012

obalka.jpgZačali sme nový rok a pomaly rozmýšľam nad tým, s kým skôr začať. V tomto roku mám totiž na pláne samozrejme ďalej pokračovať so zberateľstvom a stanovil som si 7 hlavných "mét", ktoré by som chcel dosiahnúť tento rok, i keď už vopred viem, že to bude viac než ťažké. Samozrejme, plánov je na veľa hercov či herečiek, avšak chcem sa hlavne zameriať na týchto sedem.

katie.jpgKatie Cassidy
Pripravujem sa na ňu už pomaly 2 a pol roka, avšak stále neviem natrafiť na tú správnu VV adresu, keďže od agentúry som upustil z toho dôvodu, že dodnes nie je cez ňu žiaden úspech.

ellie-goulding.pngEllie Goulding
Pokus č. 2. Tu som pre zmenu využil jednu z VV adries na jej koncert v Manchestri, odkiaľ sa mi aj ozvali, že jej list odovzdali, ale kde je pravda zakopaná, tak to neviem. U Ellie však už bola agentúrna adresa úspešne odskúšaná, tak pevne verím, že bude úspešná aj v mojom prípade :).

zachary-quinto-1.jpgZachary Quinto
Pokus č. 4 a príliš nedúfam ani v ďalší, preto začínam uvažovať nad kúpou.

 

kim-myers.jpgKim Myers
Jedna z mojich najobľúbenejších herečiek vôbec. Síce už mám jej podpis na spoločnej fotke s Markom Pattonom a jeden list som jej posielal do agentúry, avšak stále nič a rád by som mal od nej podpísané aj individuálne fotky.

paul-.jpgPaul Rudd
Ak sa podarí nájsť spoľahlivú VV adresu, tak by to aj mohlo výjsť, keďže v minulosti docela často odpisoval. Tento rok som však videl od neho len 1 úspech. Mimochodom, práve kreslím jeho kresbu na podpísanie, tak dúfam, že sa mi aj vráti :).

danielle.jpgDanielle Panabaker
Každoročná most wanted a stále nič. Rovnako ako u Paula, aj ona bola v minulosti známa častým odpisovaním, tieto dni je to už obrovská rarita. Pár mesiacov som jej a jej sestre Kay poslal list na domácu adresu, ale vyzerá to tak, že to opäť nevyšlo.

maggiegrace17.jpgMaggie Grace
Asi 3 emaily do filmových spoločností, ktoré sa vyhovárali na to, že "adresa pre set ešte nie je stanovená". U Maggie mám totiž šancu asi len cez VV, tak musím len čakať.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)

(Sara, 3. 1. 2012 20:26)

Vela štastia:)Maggie by som brala aj ja a to hned!!:DMoje pokusy nieako nevyšlii no:D

Re: :)

(admin, 4. 1. 2012 7:15)

Noo, ja to už s Maggie taktiež ťahám niekoľko rokov, tak pevne verím, že nám to tento rok vyjde, lebo moja trpezlivosť má tiež svoje hranice :D

:)

(superstarkonvickova.blog.cz, 3. 1. 2012 17:01)

Hodně štěstí :)

Re: :)

(admin, 3. 1. 2012 17:07)

Ďakujem :)