Choď na obsah Choď na menu
 


Treba ich skutočne popodstrčiť?

4. 4. 2012

julia.jpgPáni, ako tak pozerám na názvy tých mojich príspevkov, nejaká kreativita by mi nezaškodila :D Ale prejdime k veci- dnes ráno sa mi stala zaujímavá vec, a totižto ohľadom kanadskej herečky Julii Maxwell (ktorú fanúšikovia seriálu Supernatural určite poznajú ako "Mother Of All"). Začiatkom tohto roku som jej totiž poslal druhý list, keďže ten môj prvý, ako mi sama napísala, pravdepodobne "jej vinou nedostala". Fanmail doteraz hlásil jeden úspech, a to docela rýchly, preto mi to nedalo a niekoľko týždňov po odoslaní listu som sa jej ozval s tým, či môj list nedostala. Odozva žiadna, preto som čakal. Včera som však bol pevne rozhodnutý, že to skúsim po tretíkrát a opýtal som sa jej, či neexistuje ešte nejaká iná adresa, keďže s tou agentúrnou mi to dvakrát nevyšlo. Dnes ráno ma prekvapila odpoveď od nej "Dnes som ho dostala :)" a o 2 hodiny na to "Malo by to byť teraz na ceste k tebe. Prosím daj mi potom vedieť, keď to dostaneš". To ma samozrejme nesmierne potešilo, ale pýtam sa, či bolo všetko to "vyzvedanie" naozaj potrebné. Je to dané mojou povahou, že som netrpezlivý- ide ale o to, že som potreboval len vedieť, či je to všetko na "dobrej ceste". Vec sa má tak, že ja list odošlem a ďalší krok je na druhej strane. Čoraz častejšie sa však stretávam s tým, že dokým sa opätovne neozvem, tak si môžem čakanie na odpoveď predĺžiť na ďalších pár týždňov či mesiacov. Viem, že sa možno takýmto spôsobom ukracujem o pocit prekvapenia, avšak vedieť, že všetko ide podľa plánu je na nezaplatenie. Možno je to navyše otravné, avšak pýtam sa so všetkou slušnosťou a dobrým úmyslom. Preto Boh žehnaj Facebooku :D
   Máte aj vy nejaké podobné skúsenosti?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)

(Ebi, 5. 4. 2012 9:12)

Ne :)

NIE

(roman, 4. 4. 2012 11:48)

Nie ale kiežby to tak bolo vždy. Hercov ktorý si vážia fanúšikov je skutočne málo. Blahoželám že sa to stalo práve tebe po všetkých úspechoch a neúspechoch si to zaslúžiš :)

Re: NIE

(admin, 5. 4. 2012 8:44)

Veľká vďaka, veľmi si to cením :)
Tak ja to pripisujem hlavne tomu faktu, že tí herci nie sú "komerčného" charakteru a preto nie sú až tak pracovne vyťažení, aby sa nemohli venovať fanúšikom aj takouto formou, čo však nesmierne oceňujem :)