Choď na obsah Choď na menu
 


Welcome!

1. 1. 2012

sa-logo.jpgTaaaakže...vítam vás tu všetkých na mojej novej stránke. Ako ste si už mohli všimnúť, stránka sa oproti Pottermagicu takmer vôbec nezmenila- dizajn ostal rovnaký, taktiež aj rubriky, odobral som jedine tie potterovské a taktiež albumy s SK a CZ podpismi. Fotky vo fotoalbumoch sú však odteraz aj s linkom na stránku, keďže sa za posledný rok rozlietali po celom internete bez toho, aby čo by len jeden človek uverejnil aj zdroj. Do polovice januára by som chcel stihnúť ešte pridať novú rubriku ohľadom rýchleho a efektívneho upravovania fotiek, čo sa, myslím, asi všetkým hodí. Všetky SB-čka, prosím, skontrolujte, či ste v zozname napravo, ak by som náhodou na niekoho nechtiac zabudol. Všetky SB-čka navyše  ešte osobne kontaktujem ohľadom zmeny stránky.
   Tak už len zostáva...dúfam, že sa vám tu bude rovnako páčiť ako na Pottermagicu a že tu vydržíme ďalších iekoľko rokov :).

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

díky za přivítání :)

(Sammy, 2. 1. 2012 13:47)

Tak jsem se přišla podívat na tvoji novou stránku a měla jsem pocit, že jsem pořád na té staré, jak je stejný design a vlastně skoro všechno :D Na novou rubriku se těším, já sice tak nějak zhruba vím, jak upravovat fotky v neplaceneném programu, nějak si vždycky poradím, ale ráda si inspiruju :D

Re: díky za přivítání :)

(admin, 2. 1. 2012 14:01)

Tak ja som práve nechcel do toho príliš zasahovať a meniť to tu, keďže takpovediac ide stále o tú rovnakú stránku, preto som tu všetko zanechal po starom :)

:)

(Sara, 1. 1. 2012 17:02)

Tak na tú novú rubriku sa teda tešíím:)Hned si ta idem zmenit:)!

Re: :)

(admin, 1. 1. 2012 18:38)

Noo, tá rubrika mi už napadla dávnejšie, keďže viem, že mnohí majú problémy s tým, že nevedia, ako kvalitne upraviť fotky, hlavne vtedy, ak treba použiť tak komplikované programy ako Adobe a pod., ktoré sú navyše platené. Preto chcem poskytnúť návod na jeden skvelý a hlavne ľahký program, s ktorým sa dajú robiť rovnako skvelé veci :)

Re: Re: :)

(Sara, 1. 1. 2012 19:49)

Tak to sa mne určite hodííí:Ds fotkami robím ale úplne zakladne veci a dobrý program potrebujem!:D